Sizin İçin Buradayız
taksitçi

Müşteri Limiti

ana sayfa

Müşteri Limiti ile tüm Yapı Kredi kredi kartlarınız artık tek bir limitte!

Müşteri limiti, eğer varsa, birden çok Yapı Kredi kredi kartınızı tek bir limit üzerinden yönetmenizi sağlar. Tüm kartlarınızla toplamda en fazla müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz.

Kartlarınızın hesap kesim tarihlerini farklılaştırarak ödemelerinizi çok daha rahat yapabilirsiniz.

taksitçi kartınızın limitini müşteri limitinize eşitleyerek, müşteri limitiniz tutarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sadece kredi kartı bilgilerinizle İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, taksitçi kart limitinizi müşteri limitiniz olacak şekilde kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

İnternet Şubesi’ne kredi kartı ile giriş için tıklayınız.

taksitçi kart limitinizi siz yönetin!

Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan veya SMS göndererek en hızlı şekilde kredi kartı limitinizi artırabilirsiniz.

Limit artırım talebiniz anında değerlendirilerek, görüşmeniz sonunda güncellenen müşteri limitiniz ve kredi kartı limitiniz tarafınıza bildirilecektir. Kredi kartı limit artış talebinizi yapmak için, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 1 – 2 – 1’i tuşlayabilir, bu menüde talebinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

SMS ile limit artırım talebinde bulunmak için; aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla LIMIT, kredi kartı numaranızın son 6 hanesini ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek SMS: LIMIT 123456 1234) Limit artırım talebinizi değerlendirebilmemiz için SMS gönderilen cep telefonu numarasının müşteri bilgileriniz altında kayıtlı olması ve gelir bilginizi herhangi bir noktalama işareti olmadan sadece tamsayı olarak yazmanız gerekmektedir.

Ayrıca Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden kredi kartlarınız için limit artırım talebinizini dilediğiniz zaman kolayca iletebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

taksitçi kartınızın limit işlemlerini İnternet Şubesi’nden hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

Düzenli limit artırım yapmak için size en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan otomatik limit artırım talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nda izlemeniz gereken adımları görmek için tıklayınız.