Sizin İçin Buradayız
  • Ana Sayfa
taksitçi

Nakit Avans & Taksitli Nakit Avans

ana sayfa

Nakit Avans Nedir?

Diyelim ki yapmanız gereken bir ödeme için ya da herhangi bir harcama için nakit ihtiyacınız var. Bu ihtiyacınızı taksitçi kartınızla nakit avans çekerek en çabuk ve kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Bu sayede taksitçi kartınızın size sunduğu nakit kredi olanağı sayesinde ihtiyacınızı hemen karşılarsınız.

taksitçi ile Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

taksitçi kartınızla günün 24 saati, Türkiye'deki 2.700'ü aşkın Yapı Kredi ATM'sinden, tüm dünyada ise VISA
ve / veya MasterCard sistemine bağlı bankaların ATM'lerinden nakit çekebilirsiniz. Çalışma saatleri içinde tüm Yapı Kredi şubeleri ve change bürolarından, yurtdışında ise MasterCard sistemlerine bağlı tüm bankalardan nakit çekebilirsiniz. Nakit avans kullanımı ile ilgili güncel faiz/ücret bilgilerini Faiz ve Ücretler bölümünde bulabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, taksitçi kartınızdan nakit avans alabilir, 5-9 ay arası sabit taksit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Taksitli nakit avans işlemini tüm Yapı Kredi Şubeleri'nden ve Yapı Kredi ATM'lerinden (Tele24 ve Tele24 Plus) yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans hesap makinesi için tıklayın!

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans işlemleri için ekstra 3 taksit ve/veya ekstra 3 taksit geçerli değildir.

Kullanım Koşulları

  • Kredi kartı limiti 5.000 TL ve üzeri olan kart sahiplerinin yurt içindeki ATM'lerden gerçekleştirecekleri nakit çekim işlemlerinde günlük nakit çekim üst limiti 10.000 TL'dir. Limiti 10.000 TL'nin altında olan taksitçi sahipleri azami limitleri kadar günlük nakit çekim işlemi gerçekleştirebilecektir.
  • Taksitli nakit çekim işlemi, kredi kartına tanımlı nakit çekim limitinden düşülmektedir. Taksitli Nakit Avans işlemi kart hamilinin işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı olacaktır.
  • Taksitli Nakit Avans işleminde puan kazanımı geçerli değildir.
  • Taksitler her ay kredi kartının dönem borcuna eklenir. Kredi kartı son ödeme tarihinde ödeme yapılmaması veya eksik ödeme yapılması durumunda, hesap kesim tarihi esas alınarak dönem borcu içinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans taksit tutarına mevcut nakit çekim faizi işletilmeye başlayacaktır.
  • İşlem gerçekleştirildikten sonra iptal veya iade yapılamayacak, ancak erken ödeme ile tüm borcun kapatılması mümkün olacaktır. Kısmi kapatma yapılamayacaktır.
  • Erken ödeme yapılması durumunda nakit çekim işlem ücreti ve erken ödeme tarihine kadar yansımış olan faiz geri iade edilmemektedir. Sadece, erken ödeme tarihinden sonra yansıyacak olan faiz tutarı iptal edilebilmektedir.
  • Taksitli Nakit Avans işleminin gerçekleştirildiği gün erken ödeme gerçekleştirilemeyecektir.