Sizin İçin Buradayız
taksitçi

Puan Kullanımı

ana sayfa

Puanlarla Bedava Alışveriş

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemeyi birikmiş puanlarınızla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Kasa görevlisi taksitçi kartınızı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinizde olduğu gibi imzalayacağınız alışveriş belgesini çıkaracaktır. Alışveriş belgenizin üzerinde harcadığınız puanınızı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsiniz.

Puanlarla Yıllık Üyelik Ücreti Ödeme

Kredi Kartı yıllık üyelik ücretinizi puanlarınız ödüyor. Puan ile ödeme talimatı verin, kredi kartı yıllık üyelik ücretiniz birikmiş puan'larınız ya da Avanspuan'larınızla ödensin.

Ödeme talimatınızı,

  • Yapı Kredi şubesinden,
  • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan ve
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden verebilirsiniz.

Puanlarla Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Otomatik ödeme talimatı olan faturalarınızı artık puanlarınızla ödeyebilir, üstelik işlem ücreti ödemezsiniz.*

Faturanınız puanla ödemek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı aramanız ya da www.yapikredi.com.tr İnternet Şubesi'ne** giriş yapmanız yeterli.

Kampanya Koşulları:

  • Puan ile fatura ödeme işlemleri, taksitçi karttan veya vadesiz hesaptan otomatik ödeme talimatı tanımlı olan ve henüz ödemesi gerçekleşmemiş olan faturalar için gerçekleştirilebilecektir. Otomatik ödeme talimatı tanımlı olmayan faturalar için puan ile ödeme gerçekleştirilemeyecektir.
  • Otomatik ödeme talimatı tanımlı olan Kurum'a ait henüz ödenmemiş olan faturanızı puan ile ödediğinizde, ödenen fatura tutarı için kredi kartı veya vadesiz hesabınızda bir ödeme olmayacak, fatura işlemi anında ödeme şeklinde gerçekleşecektir.
  • Puan ile ödenen faturalar için kart hamiline işlem ücreti yansıtılmayacak, puan kazanılmayacaktır.

* Kartınız kullanıma açık olduğu sürece, kampanyalardan kazanılan ve kampanya koşullarında belirtildiği şekilde belirli süre sonrası kullanılmayan puanların geri alınacağına dair açıklama yapılan puanlar haricinde puanlarınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır.

* Fatura tutarınız kadar puanınız olmalıdır. Kısmi ödeme mümkün değildir.
**Yapı Kredi İnternet Şubesi; Ödemeler menüsü altından, Talimatlı Faturalar / Talimatlı Fatura Sorgu – Ödeme adımından ödenecek fatura seçilip, puan ile ödeme seçeneği işaretlenerek, yeterli puan varsa fatura ödemesi yapılabilecektir.